Aktuality

Spotřebitelský úvěr a výpověď

Evropská legislativa ovlivnila již několik významných zákonů, které určují pravidla v rozličných právních vztazích naší společnosti. Tento vliv se odrazil ve znění zákona o spotřebitelském úvěru. Společně se pročteme ustanovení o možnostech výpovědi spotřebitelského úvěru, kterou tento zákon upravuje.

20. srpna 2013

Jak se liší příjmy domácností?

Nejvyšší průměrná mzda je ve Švýcarsku, Norsku, Austrálii, Dánsku a Lucembursku. Největší boháči jsou však Američané. Průměrný příjem pětiny nejbohatších domácností v USA je výrazně vyšší než v ostatních zemích OECD. Jak si stojí Česko?

20. srpna 2013

V Česku řádí falešní exekutoři, státu to nevadí

Počet exekucí kvůli ekonomické krizi roste. Podle Exekutorské komory s nimi má zkušenost už zhruba čtyři až pět procent obyvatel Česka, v Centrální evidenci exekucí je nyní registrováno přes milion případů (někteří lidé vícekrát).

20. srpna 2013

Další past na dlužníky: Firmy, které za peníze slibují oddlužení

V Česku se začínají množit firmy, které nabízejí dlužníkům, kteří mají problémy se splácením, že jim za peníze pomohou. Dlužník má jedinou jistotu, služba ho přijde na tisíce korun. Úlevu v podobě nižších splátek nebo snížení dluhů často nedostane.

18. července 2013

Co si k vám vymahači dluhů nemůžou dovolit

Věřitel to v Česku nemá lehké. Počet dlužníků, kteří neplatí dluhy, stoupá. Některé stačí upozornit, že záležitost skončí před soudem a dlužníka, který včas neuhradil svůj závazek, navštíví exekutor.

15. července 2013

Jednodušší exekuce na nemovitost

Nyní se může občan obrátit s pohledávkou na soud nebo exekutora. Exekuci na nemovitost (majetek) bude v budoucnu smět pouze exekutor, který je vedený u Exekutorské komory.

14. července 2013

Nové internetové stránky

Právě se připravují naše nové internetové stránky. SEO a tvorbu www stránek včetně redakčního systému provádí MEDIACENTRUM GROUP a.s..

19. ledna 2012

Rychlá žádost o půjčku, nebo zastavení exekuce

Žadatel *

Vaše jméno *

Telefon *

Váš e-mail

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů zpracováním osobních údajů

 

Příběhy našich klientů

Jana, Kladno

15. ledna 2018

Vážená firmo, děkuji vám za záchranu našeho domova! Konečně někdo, kdo mi pomohl a jen nesliboval. Chci poradit Vám všem, kteří budete jako já hledat finanční pomoc proti exekucím. Do doby, než jsem našla tuto firmu, jsem platila jenom nesmyslné poplatky. Děkuji Vám za pomoc a Vaší trpělivost, vím, že bylo těžké mi vysvětlit, že […]

více

Mirka – Tábor – dluh 680 000 Kč ( 4 exekuce)

03. prosince 2017

Řešila jsem své finanční problémy vždy další půjčkou, až jsem se dostala do situace, kdy jsem neměla na splátky a celý systém malých půjček jsem vyčerpala. Věděla jsem, že když neseženu pomoc, tak do dvou měsíců na mě vyhlásí exekuci a přijdu o dům. Podařilo se mi najít tuto společnost, která mi všechny moje půjčky […]

více