Americká hypotéka

Co je to americká hypotéka?

Naše nabídka Americké hypotéky  se liší od tradiční hypotéky, která je určená k financování záležitostí spojených s bydlením, v tom, že peníze z ní získané, můžete využít jakkoli. Získat přitom můžete i opravdu obrovské částky v řádech milionů korun, protože jde o úvěr zajištěný zástavou nemovitosti v osobním vlastnictví. Maximální výši tedy určuje hodnota nemovitosti. Na rozdíl od bankovních hypoték, tu naši můžete získat velmi snadno a jen s naprostým minimem dokladů. Úplně vám postačí doklad totožnosti a list vlastníka nemovitosti k vyřízení žádosti. Tato hypotéka bez doložení příjmů neklade navíc prakticky žádný důraz na klientovu schopnost splácet. Její další velkou výhodou je vysoce individuální přístup, rychlost vyřízení a také možnost vyřešení vašich exekucí a zástav.

Dvě varianty

Naše společnost nabízí dvě varianty své americké hypotéky. První varianta  je úvěr určený fyzickým a právnickým osobám s nemovitostí v osobním vlastnictví. Půjčit si můžete částky nad 50 000,-Kč a splácet budete pravidelnými anuitními splátkami od 12 do 120 měsíců.

Druhou variantu nabízí částky od 100 000,-Kč, které ovšem budete splácet buď 6, nebo 12 měsíců, a to tím způsobem, že nejdříve v pěti nebo dvanácti splátkách budete splácet pouze úrokovou sazbu a teprve v poslední splátce uhradíte naráz celou jistinu a poslední díl úroků.

Rychlá žádost o půjčku, nebo zastavení exekuce

Žadatel *

Vaše jméno *

Telefon *

Váš e-mail

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů zpracováním osobních údajů

 

Příběhy našich klientů

Jana, Kladno

15. ledna 2018

Vážená firmo, děkuji vám za záchranu našeho domova! Konečně někdo, kdo mi pomohl a jen nesliboval. Chci poradit Vám všem, kteří budete jako já hledat finanční pomoc proti exekucím. Do doby, než jsem našla tuto firmu, jsem platila jenom nesmyslné poplatky. Děkuji Vám za pomoc a Vaší trpělivost, vím, že bylo těžké mi vysvětlit, že […]

více

Mirka – Tábor – dluh 680 000 Kč ( 4 exekuce)

03. prosince 2017

Řešila jsem své finanční problémy vždy další půjčkou, až jsem se dostala do situace, kdy jsem neměla na splátky a celý systém malých půjček jsem vyčerpala. Věděla jsem, že když neseženu pomoc, tak do dvou měsíců na mě vyhlásí exekuci a přijdu o dům. Podařilo se mi najít tuto společnost, která mi všechny moje půjčky […]

více